Turizm, Tarım, Yaşam

Çıralı bugün, Aile işletmesi küçük otel, motel ve pansiyon işletmeciğiliğin yapıldığı, koruma altında, beton yapılaşmanın olmadığı, daha çok ahşap bungalow tarzı yapılaşmanın olduğu bir yer.

Köyde ekolojik tarım yapılmakta. Portakal, limon, mandalina, nar ve avokado bahçelerine sıklıkla rastlamak mümkün. Sakin bir tatil isteyenler, doğal bir ortamda dinlenmek ve enerji toplamak isteyenler için ideal bir bölge. Çıralı çocuklu Aileler için çok güzel tatil imkanları vadediyor.

Çıralı, turizmin ve tarımın beraber yapıldığı, eko-turizm anlayışının ve uygulamasının Türkiyedeki en önemli uygulama alanı olarak öne çıkıyor.

KONAKLAMA ÖNERİLERİ

Orange Motel, Aile işletmesi küçük ve butik bir Moteldir.Geniş bir portakal bahçesi içinde,yüzlerce çeşit bitki ve çiçekler arasında doğa ile uyumlu,sakin ve huzurlu bir konumdadır.Odalar,Kaliteli ve mis gibi kokan sedir ağacı ile kaplıdır.Hertürlü ayrıntı ve misafir ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiştir ve tamamen ahşapdır.

YARARLI VİDEO ve LİNKLER

Çıralı Köyü, Kemer/Antalya Türkiye      /      +90 242 825 73 28      /      ysf.crl@gmail.com * Yazışma dili Türkçe veya İngilizcedir

Tüm hakları saklıdır, izinsiz kullanılamaz © 2014    /    Tasarım Ajansweb